AS82 napisał(a):

|
z czego co wiem to poprzedni prezydent tez mial w swojej kancelarii niejakiego Łopińskiego,który ma podobny zyciorys co Nałęcz
|
Jak ktoś coś wyciąga Komorowskiemu to od razu dajesz, że za PiS też lali murzynów.
Cytat:
Taa Jak dla mnie ,nie ma to najmniejszego znaczenia bo Łopinski i Nalecz to sa pionki ,ktore maja to szczescie zyciowe, ze znali pewne osoby i znaja nadal z polityki i moga sie lansowac na salonach i udawac ze cos od nich zalezy ,albo ze sa Nam bardzo potrzebni...
|
Jak ktoś Ci udowadnia, że jest jednak różnica między laniem murzynów za PO, a laniem murzynów za PiS to piszesz, że dla Ciebie cała ta sprawa nie ma znaczenia. Co ciekawe dopóki ktoś Cie nie zmasakrował argumentem, na który ja widać nie potrafiłeś odpowiedzieć inaczej niż emotką, dopóty sprawa Cię interesowałą na tyle, żeby PiSowi czy smrodliwemu Kaczorowi dowalić.
Wojna polsko - polska jak widzę trwa, Żołnierzu.