|
taaa... ponoć na poczatku poprzedniej rundy najlepsze VO2max mieli Marcelo (nic dziwnego) oraz... Cleber i Pawełek, a to zakrawa na żart że 35latek i bramkarz są lepiej wytrenowani niż młodsi i grający w polu, dlatego też z rezerwą podchodze do tej informacji, chociaż nie zdziwiłoby mnie to aż tak bardzo a'propos ich wyczynow...
...coście s....ysyny uczynili z tą krainą?
|