Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7677
Stary 07.10.2010, 22:11
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
oj Piotruś Piotruś

Swoją drogą Erin Phillips jest bardzo ładna. Naturalna, ładna kobieta.

Ogólnie, śmieszne były te starcia dziewczyn z piłkarzami Koszykarki się trochę krępowały kontaktu a w koszykówce ciężko tego uniknąć A piłkarze wyglądali trochę jak słonie podczas tego meczu koszykówki.
Odpowiedz cytując