Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Rond
Member
Od: 01.2009
Offline
#
18587
07.10.2010, 20:37
DYRU
napisał(a):
jak najłatwiej sciagnac cos z wrzuty?
Jak masz piosenke i link to przed napisem wrzuta wpisz d
np. balblalblalabl.dwrzuta.pl
Rond
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rond
Znajdź inne posty napisane przez Rond