Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1914
Stary 07.10.2010, 19:24
Hrluc napisał(a):Wyświetl post
Podsumowując,ściągajmy młodych ale zdolnych i głodnych sukcesu.Tylko z takimi piłkarzami można coś osiągnąć.Żaden trener ze złomu złota nie wydobędzie.
ale tacy młodzi zdolni kosztują np. za Sobiech ponad milion € chciał Ruch a My takich pieniędzy na obecną chwile nie mamy i w tym problem.No ale trzeba wierzyc że Boukhari przypomni sobie jak kiedyś wymiatał w lidze mistrzów z Ajaxem czy Żuraw jak ładował gole Schalke
Ostatnio edytowane przez AYALA : 07.10.2010 o godz. 19:26.
Odpowiedz cytując