Hrluc napisał(a):

|
Podsumowując,ściągajmy młodych ale zdolnych i głodnych sukcesu.Tylko z takimi piłkarzami można coś osiągnąć.Żaden trener ze złomu złota nie wydobędzie.
|
ale tacy młodzi zdolni kosztują np. za Sobiech ponad milion € chciał Ruch a My takich pieniędzy na obecną chwile nie mamy i w tym problem.No ale trzeba wierzyc że Boukhari przypomni sobie jak kiedyś wymiatał w lidze mistrzów z Ajaxem czy Żuraw jak ładował gole Schalke