Wyświetl pojedynczy post
Alexxik13
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18577
Stary 07.10.2010, 16:53
Mam pytanie, wie ktoś coś o grupie 'Sekcja Modlnica'? to grupa kibicowska czy jaka? I drugie pytanie, czy żydków jest dużo na Azorach, bo jadac do szkoly zobaczylem jeden banner popisany przez nich i dodali ze sa z Azorów ;d

Odpowiedz cytując