Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Alexxik13
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
18577
07.10.2010, 16:53
Mam pytanie, wie ktoś coś o grupie 'Sekcja Modlnica'? to grupa kibicowska czy jaka? I drugie pytanie, czy żydków jest dużo na Azorach, bo jadac do szkoly zobaczylem jeden banner popisany przez nich i dodali ze sa z Azorów ;d
Alexxik13
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Alexxik13
Znajdź inne posty napisane przez Alexxik13