TS Girl napisał(a):

Ależ bzdury. Jak to nie tyrali? Paljić mówił, że trenowali tak ciężko, że dla paru graczy było to coś nowego (wiadomo, że dla polskich ). Maaskant zaś, że zawodnicy na pewno będą zmęczeni, jeśli już nie byli. A dodatkowe zajęcia nie stanowią żadnego kłopotu. Team spirit też trzeba budować. Zapominasz, że oprócz tego całkiem dużo trenowali. Odsyłam do oficjalki.
|
Dziękuję za komentarz. Oficjałkami kierować się nie chcę i Tobie też nie radzę. To co dały treningi będziemy oceniać nie na podstawie opinii RM i Paljicia ale na podstwie tego co chłopaki pokażą już niedługo w Zabrzu. Osobiście myślę sobie że jeśli treningi były by faktycznie tak wyczerpujące to w wolnym czasie nie wybierałbym się na spacer w góry, wspinanie po linach czy bawienie się w wojnę tylko leżał bym brzuchem do góry i zbierał siły na następny trening.