Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
mario315
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
18574
07.10.2010, 16:07
didzej132
napisał(a):
Nie oriętuje się ktoś czy kupię taką bluza w WŚ lub w Fanatyku
http://allegro.pl/bluza-wisla-krakow...226518879.html
( co da aukci chodzi mi tylko o foto )
Te bluzy były chyba kiedyś w fanatyku o ile dobrze pamiętam, ale czy są teraz to nie wiem.
mario315
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mario315
Znajdź inne posty napisane przez mario315