To co teraz robi cudak to zwyczajna reklama dopalaczy. "Król" mówi ze dopalacze dobre cudak ze złe, a gówniarz z gimnazjum dochodzi do wniosku ze trzeba to sprawdzić. Sklepy niby zamkniete ale od czego jest sieć? Pierwszy sklep otwarli nie całe dwa lata temu, gdzie wtedy był rudy? Nie łatwiej było zamknąć dziesięć sklepów zamiast tysiąca? To znowu temat zastępczy zbliza się pół roku od niewyjaśnionej śmierci dwóch polskich prezydentów. Pół roku a jedyne co zrobili to przykryli niszczejacy wrak jakąś szmatą co zajęło trzy dni. A zbierali sie do tego jak do lotu w kosmos. Bronek chciał być prezydentem juz godzine po katastrofie na podstawie doniesień TVN. Gdzie są fotele z samolotu? Wyparowały? wczoraj widziałem uswiadamiający filmik.
http://www.youtube.com/watch?v=cBTgz0pwFQo
Ach ta gęsta smoleńska mgła. Okazuje sie ze naprowadzić samolot na las to nie taki straszny problem.