pan_premier napisał(a):

oficjalnie mój nick przestaje być im. Leszka Millera, do dzisiaj mój nick to pan_premier im. D.Tuska!
Człowiek to światły, wykształcony i wysportowany. nie boi się walnąć pięścią w stół i przeciwieństwie do głupiego, oj głupiego, Ziobry, jak kogoś wsadzi do więzienia przed wyrokiem, to ma rację!
Wrak zabezpieczy, Putina przytuli i zlikwiduje dopalacze.
pan_premier zasługuje na takiego patrona
|
Nie dodales "drobnego"szczegolu ze Ziobro zamykal.. Leppera czyli vice premiera..
