Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10386
Stary 07.10.2010, 11:47
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
oficjalnie mój nick przestaje być im. Leszka Millera, do dzisiaj mój nick to pan_premier im. D.Tuska!

Człowiek to światły, wykształcony i wysportowany. nie boi się walnąć pięścią w stół i przeciwieństwie do głupiego, oj głupiego, Ziobry, jak kogoś wsadzi do więzienia przed wyrokiem, to ma rację!
Wrak zabezpieczy, Putina przytuli i zlikwiduje dopalacze.

pan_premier zasługuje na takiego patrona
Nie dodales "drobnego"szczegolu ze Ziobro zamykal.. Leppera czyli vice premiera..