Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10384
Stary 07.10.2010, 11:29
Elendil napisał(a):Wyświetl post
Wyobrażacie sobie Kaczyńskiego tak mówiącego:

media by go zjadły. W ogóle gdyby takie szopki były za rządów PiS, to chyba ruszyła by tłuszcza na Wiejską i załatwiła polityków jak Tatarczuka i Barabasza. Ten kraj nigdy nie przestanie mnie dziwić.
To nic dziwnego duza część Polaków samodzielnie nie myśli tylko powiela propagandę medialna. A że 90 % mediów ma jasną strategie chronienia cudaka i dowalania Kaczyńskiemu to jeden z drugim uważa sie za przedstawiciela obiektywnej, a na pewno dominującej opinii w społeczeństwie. Komorowski nie widział że Norwegia nie jest w UE. To jest wpadka? To tak jakby gajowy stwierdził ze lipa to drzewo iglaste, startując w wyborach na nadleśniczego. Masz dowód powyżej, jak bardzo wszystkich interesuje prezes mimo że od trzech lat nie ma nic do gadania. A w tym czasie cudak robi 100 000 000 000 długu rocznie. Nowym szefem TVP ma zostać ten sam koleś co w 89' ))) na bank wzór obiektywizmu. Bo ostatnio TVP prowadziła jak to mówi GW "propisowska propagandę" . Źle przedstawiała sytuacje pod krzyżem, za mało było o oszołomach mocherach i pisotalibach. Wczoraj sie okazało że Komorowski miał ochotę przejać obowiązki prezydenta godziną po katastrofie na podstawie medialnych informacji o śmierci Lecha. Po prostu zwyczajny kretyn, a mimo to ktoś go wybrał na prezydenta. Na takie postępowanie nie zgodził sie minister Duda obecnie kandydat w Krakowie. Co na to Bronek? Za godzine przybiegł znowu z informacją ze teraz to juz na pewno Kaczyński nie zyje bo dzwoni Putin do Tuska i tak powiedział. Na tej podstawie przejął obowiązki prezydenta miedzy 11 a 12 trzy godziny po katastrofie. Bez lekarskiego aktu zgonu i identyfikacji, która miała miejsce wieczorem. Ale TVNowcom to nie przeszkadza bo przeciez wiadomo było od razu ze wszyscy zginęli :/. Trzeba po prostu wiedzieć ze rzeczywistość jest dokładnie odwrotna niż podaje TVN GW a juz nie długo TVP. To cała filozofia, dobrze sprawdzona za PRL.
Hej Nasz TS !!