Wyobrażacie sobie Kaczyńskiego tak mówiącego:
MatMario napisał(a):
|
"Weszliśmy, zamknęliśmy, będzie siedział"
|
media by go zjadły. W ogóle gdyby takie szopki były za rządów PiS, to chyba ruszyła by tłuszcza na Wiejską i załatwiła polityków jak Tatarczuka i Barabasza. Ten kraj nigdy nie przestanie mnie dziwić.