Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10380
Stary 07.10.2010, 00:52
Wyobrażacie sobie Kaczyńskiego tak mówiącego:

MatMario napisał(a):
"Weszliśmy, zamknęliśmy, będzie siedział"
media by go zjadły. W ogóle gdyby takie szopki były za rządów PiS, to chyba ruszyła by tłuszcza na Wiejską i załatwiła polityków jak Tatarczuka i Barabasza. Ten kraj nigdy nie przestanie mnie dziwić.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu