Oxydrene napisał(a):

alkoholik ja miałbym również do Ciebie pytanie czym się kierowałeś żeby tam iść akurat na taki kierunek studiów?
I szukam kogoś kto studiuje inż. śr. na politechnice prosiłbym o kontakt najlepiej priv
|
Kierowałem się sumieniem i chęcią jeszcze większej wiedzy na tema wiary Katolickiej.
A co do pytania Marcinnno TAK SĄ BEZPŁATNE