Wyświetl pojedynczy post
alkoholik
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków(Nowy Kleparz)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#390
Stary 06.10.2010, 22:44
Oxydrene napisał(a):Wyświetl post
alkoholik ja miałbym również do Ciebie pytanie czym się kierowałeś żeby tam iść akurat na taki kierunek studiów?


I szukam kogoś kto studiuje inż. śr. na politechnice prosiłbym o kontakt najlepiej priv
Kierowałem się sumieniem i chęcią jeszcze większej wiedzy na tema wiary Katolickiej.
A co do pytania Marcinnno TAK SĄ BEZPŁATNE
Odpowiedz cytując