Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10377
Stary 06.10.2010, 21:53
emj10 napisał(a):Wyświetl post

Tak właśnie było z dopalaczami, ze słynnymi akcjami CBA za Ziobry, z samobójstwami w sprawie Olewnika, czy z doktorem G.
Akurat w tej sprawie za dużo, to oni nie zrobili.
Ja bym dodał do tego aferę hazardową i akcję pod tytułem: "Robimy ad hoc jakąś ustawę, nieważne, co tam jest, ale ważne, żeby było mówione: Rząd działa!".