emj10 napisał(a):

Tak właśnie było z dopalaczami, ze słynnymi akcjami CBA za Ziobry, z samobójstwami w sprawie Olewnika, czy z doktorem G.
|
Akurat w tej sprawie za dużo, to oni nie zrobili.
Ja bym dodał do tego aferę hazardową i akcję pod tytułem: "Robimy ad hoc jakąś ustawę, nieważne, co tam jest, ale ważne, żeby było mówione: Rząd działa!".