Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10376
Stary 06.10.2010, 21:44
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Król Dopalaczy mówiąc ,że "zarabia na durniach" miał raczej na myśli jak sądze ,polskie przestrzeganie prawa, polski rzad, polskie organy scigania ,bo skoro przez trzy lata stał sie milionerem dzieki sprzedazy miekkich i twardych narkotykow , w kraju gdzie to jest niedozowlone !( a on za to placil VAT trzy lata ) to to jest naprawde pytanie o kondycje panstwa..
Świetny komentarz

Idzie to w parze z tym co powtarzam od dawna, że nasz system prawny jest do dupy, bo zamiast działać prewencyjnie i uaktualniać system prawny to kolejne rządy działają w ten sposób, że jak już nie mogą nic zrobić to zamieniają się na chwilę w państwo totalitarne i wszystkich rozstawiają po rogach.

Tak właśnie było z dopalaczami, ze słynnymi akcjami CBA za Ziobry, z samobójstwami w sprawie Olewnika, czy z doktorem G.

Najśmieszniejsze jest to, że w mediach mówiąc od kupujących dopalacze wymienia się profil osoby 14-18 lat z biednej rodziny, która nie radzi sobie z rzeczywistością i sięga po te trujące substancje. Jakby zrobić dokładne badania to średnia wieku nie wiem, czy nie przekroczyłaby 30-stki

PS. Kolejną aferę PO wyczuliście? Ciekawe co tym razem?