Wyświetl pojedynczy post
momo
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1893
Stary 06.10.2010, 21:38
Witeq, odnośnie rezerwowych, którzy jak twierdzisz nic nie wnoszą do drużyny. Pytanie pierwsze. Najlepszy sezon Brożka to ten w którym za konkurentów miał Matusiaka i Niedzielana, drogich zawodników, którzy nic nie wnosili. Brak konkurencji, Brożek gra słabo. Przypadek? Pytanie drugie. Łobo, Guła, Jirsak, jak napisałeś zbędni - kim byli w momencie przechodzenia do Wisły? Anonimowi gracze? Czy może uznani za 'gwiazdy' ligi ? To gdzie znaleść lepszych ? Zaraz powiesz że Wisła powinna zabezpieczyć się odpowiednim kontraktem, odpowiedź brzmi Golański, nie jesteśmy już monopolistą na rynku. Wyjaśnij mi też pojęcie 'rewolucja w odpowiednich proporcjach', to znaczy ilu zawodników ? Weźmy tych trzech o których pisałeś (Guła, Łobo, Jirsak) wymieńmy ich, do tego zastępcy odchodzących Clebera i Pawełka. Mamy pięciu zawodników, zapewne potrzebny jest jeszcze lewy/środkowy obrońca - to już sześciu. Jeżeli mają być wzmocnieniem powinni występować w pierwszej 11. Masz wymienione ponad (lub niecałe jeśli zrezygnujesz z obrońcy) 50% składu, jak dla mnie to jest rewolucja pełną gęba.
Odpowiedz cytując