Król Dopalaczy mówiąc ,że "zarabia na durniach" miał raczej na myśli jak sądze ,polskie przestrzeganie prawa, polski rzad, polskie organy scigania ,bo skoro przez trzy lata stał sie milionerem dzieki sprzedazy miekkich i twardych narkotykow , w kraju gdzie to jest niedozowlone !( a on za to placil VAT trzy lata

) to to jest naprawde pytanie o kondycje panstwa..