Temat
:
KOSZYKARKI - Wisła Can-Pack Kraków w sezonie 2010/2011 - informacje, komentarze
Wyświetl pojedynczy post
Kibic z Grodu Kraka
Senior Member
Od: 03.2006
Offline
#
19
06.10.2010, 21:20
Czy posiadacie wiedzę gdzie kogo lub do kogo należałoby się udac z zaproszeniem koszykarki/ek do placowki oswiatowej . Wysłałem pytanie poprzez stronę Wisły Can-Pack jakieś dwa tyg i cisza. Odpowiedź na PW
Kibic z Grodu Kraka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kibic z Grodu Kraka
Znajdź inne posty napisane przez Kibic z Grodu Kraka