Wyświetl pojedynczy post
Nowohucianin^^
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: copACABana

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18569
Stary 06.10.2010, 20:36
Kondipr napisał(a):Wyświetl post
Sprzedajesz, a nie wiesz?

Słaba reklama kolego... zatrudni lepiej zawodowca od PR.

Cooooooo ? Po prostu pytam bo nie wiem jakiego są pochodzenia a może ktoś z użytkowników posiada....

Czy po moim nicku wygląda jak bym był z Brzeska albo nazywał się Asiulka ochłoń gościu....

Jak bym chciał coś sprzedać to jest na tym forum odpowiedni temat
Ostatnio edytowane przez Nowohucianin^^ : 06.10.2010 o godz. 20:45.

Odpowiedz cytując