Kamil_mchw napisał(a):

zainstalowałem sobie drukarkę i za każdym razem jak coś drukuje to najpierw wychodzi kartka z adresem pliku, katalogiem, liczbą str., szablony, data, autor itp.
jak to gówno wyłączyć
|
Nie jestem pewien czy myślę o tym samym co Ty, ale może po naciśnięciu ,,drukuj" w ustawieniach masz wybrane ,, Wysyłanie do programu ...". Jeśli tak ,to spróbuj to zmienić.
Jeszcze raz mówię, że nie wiem czy to o to chodzi.