Vinci napisał(a):

Pytanie drugie do zorientowanych, co się stało z bramkarzem Gikiewiczem? Prawda to, ze w Olsztynie wylądował?
|
Tak, Rafal gra teraz w OKS 1945 Olsztyn. Jest podstawowym zawodnikiem Olsztynian. Radzi sobie calkiem dobrze
PS: Widze ze mnie uprzedzono
