Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4153
Stary 06.10.2010, 20:03
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
Potrzebna jest jednak odpowiednia sieć skautingu, gdzie czterech-pięciu trenerów zajmuje się obserwacją piłkarzy. W zachodnich klubach jednego piłkarza obserwuje co tydzień inny z pięciu szkoleniowców i potem każdy wydaje swoją opinię - przyznał były piłkarz reprezentacji Polski".
O tym to już się od lat pisze,mówi, powtarza... i co? i nic...my sobie tu możemy klepać, a i tak poza forum nie będzie efektów, do momentu aż ktoś w klubie (klubach), po rozum nie pójdzie.

Z Polaków, którzy w tym roku grają w ekstraklasie imponuje mi niezmiennie Buzała z Lechii. Zastanawiam się ile jeszcze w tym Gdańsku posiedzi, nim ktoś po niego wyciągnie rękę i ściągnie do mocniejszego klubu. Przy obecnej postawie Żurawskiego, byłbym w moim odczuciu autentycznym wzmocnieniem.

Następny w kolejce Sandomierski... ciekawe czy ktoś z Polski się na niego zdecyduje, czy powędruje za granicę?

Pytanie drugie do zorientowanych, co się stało z bramkarzem Gikiewiczem? Prawda to, ze w Olsztynie wylądował?
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując