Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 06.10.2010, 19:50
Beniaminek Widzew Łódź wygrał derby z ŁKS-em, potem toczyli równy bój z Energą Toruń, a dziś wygrali z Lotosem 73-65, jako ciekawostkę można dodać, czyżby czarny koń tego sezonu Trzeba na nich uważać
Odpowiedz cytując