tomasz_19 napisał(a):

będę się wypowiadał w każdej sprawie, nawet jeżeli nie będę miał wystarczającej wiedzy na dany temat, bo to wolny kraj... chyba...
|
Jak wolny, to ja również mam prawo delikatnie Ci zasugerować, że chrzanisz głupoty. Szczególnie, jeżeli przy okazji próbujesz kogoś wyśmiewać.
Jakby mogli, to by pewnie biegali.