|
JOSE 841, spoko tylko czytałem też o tzw. bugach które pozwalają wygrywać i sprawia, że średniakiem można wiele osiągnąć.Np czytałem wiele komentarzy na temat tych bugów, tylko nic konkretnego nie mogę dostrzec w tych wypowiedziach fanów fm-a.Cały czas chodzi mi o wersje 2007.Piszą, że zwykła 4-4-2 odpowiednio zmodyfikowana pozwala ogrywać bez większych przeszkód np. Wisłą, czy inną drużyną z ligi polskiej - barcelone, arsenal, chelsea itp..odpowiednią taxą nie musze czekać aż sie moi grajkowie zgrają, bo efekty są od razu.Wiadomo Ci co coś o tych błędach w wersji 2007?Lub może ktoś inny wie?Wypowiadali sie niektórzy, że są takie zabójcze taktyki.Jak ktoś posiada info na ten temat niech odpisze.
|