Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35730
Stary 06.10.2010, 14:52
prawie 2 metry(195 cm) ma ten pozyskany z Młodej Ekstraklasy Polonii Warszawa Jacek Pawłowski.W Ekstraklasie rozegrał 2 mecze w sezonie 2008-09.KSP ma Sobiecha,Smolarka i Gołębiewskiego to dla Pawłowskiego miejsca zabrakło.U Nas mniejsza konkurencja w ataku wiec mam nadzieje że chłopak sie przebije i udowodni że ma talent
http://www.ksppolonia.pl/web/index.php?typ=news&id=3473
Ostatnio edytowane przez AYALA : 06.10.2010 o godz. 15:01.
Odpowiedz cytując