Wyświetl pojedynczy post
kokrys
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: R3J

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1072
Stary 06.10.2010, 13:56
Witam,

Po ciężkiej kontuzji kolana na treningu chciałbym się wziąć coś do roboty, jednak już zawodowo nie dam rad, tylko tak rekreacyjnie żeby zrzucić troszkę tłuszczyku... W tym celu potrzebuję siłowni w okolicach / na ruczaju. Mozecie coś polecić? Najlepiej żeby był podest do ciężarów i gryfy olimpijskie bo do takich ćwiczeń się przyzwyczaiłem

I czy macie może jakieś wskazówki a porpos rozruszania nóg po operacji jednego z kolan?
Odpowiedz cytując