Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4132
Stary 06.10.2010, 12:30
sandbender napisał(a):Wyświetl post
A tam! 14-15 lat to odpowiedni moment na debiut w ekstraklasie. Za słabym fizycznie da się "odżywki" jakby co.

Jedynymi zawodnikami, którzy mają szansę na prawdziwą karierę to są ci, którzy umieją grać w piłkę. Dlatego Lewandowski karierę zrobi, a Rzeźniczak nie. I nie ma tu nic do rzeczy czy w wieku 22 lat ma 179 czy 8 meczów.
Rzeźniczak w przeciwieństwie do R.L. w wieku 17 lat miał przepowiadaną świetlaną przyszłość.
Zresztą, nie oceniaj Legionisty przed końcem kariery, bo może być tak że go gdzieś opchną do średniaka Ligue 1 i tam może zrobić karierę (czytaj kilka klubow ligi francuskiej zaliczy, i statut piłkarza League 1 mu się dostanie, a R.L. może miec nieudany jeden, dwasezony a potem np. Kavali opowiadac mu przyjdzie)
Jest wielu piłkarzy rzemieślników nie potrafiących grać w piłkę, a kariery zrobili ...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując