Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4129
Stary 06.10.2010, 12:06
ale to możesz napisać o każdym zawodniku na świecie
gdyby dostał... mógłby...
Ty też gdybyś dostał szanse mógłbyś być lepszy o Jirsaka
(prawdopodobienstwo ze tak sie stanie wynosi gdzieś 0,0001 % ale to nadal stwierdzenie prawdziwe)
Po prostu tu panuje jakas mitomania zdolnych wychowanków
Już były apele o dawanie szans G.Kmiecikowi, B.Iwanowi czy Kowalskiemu
szanse to można dawać Chrapkowi, który ma lat 18 i do tego chociażby w ME momentami naprawde błyszczy
a pisanie, że Burliga , który sie w pierwszoligowej Flocie nie łąpał zazwyczaj do składu bedzie lepszy od Singlara
to nie jest Nostradamus nawet tylko "Fakty i Mity"

E: Grisza1
Dlatego ja licze, ze jednym z elementów zgrupowania w Zakopanem
jest/było zamkniecie na noc wszystkich piłkarzy w 1 pomieszczeniu wraz ze skrzynka wódki/whisky
aż się prawdziwie po polsku zintegrują
Ostatnio edytowane przez bridgeburner : 06.10.2010 o godz. 12:10.
Odpowiedz cytując