Wyświetl pojedynczy post
jachting
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Giżycko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1888
Stary 06.10.2010, 11:59
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
ale jak nie mamy zespołu na mistrza, to po co nam ten mistrz?
Jak jest mistrz , to znaczy że jest też zespół na mistrza .
---

Ja też jestem optymistycznie nastawiony .
Jest duże prawdopodobieństwo że okienko transeferowe będzie przeprowadzene z głową i bardzo możliwe że skuteczniej niż dotychczas . Po za tym przynajmniej na papierze wydaje się że Wisła ma duży potencjał , tylko wymienić jakieś drobne elementy i to poskładać ...
W pomocy i ataku już dawno nie było takie szerokiej kadry , żeby jeszcze więcej piłkarzy błyszczało formą ...
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."
Odpowiedz cytując