bonawentura napisał(a):

|
ale jak nie mamy zespołu na mistrza, to po co nam ten mistrz?
|
Jak jest mistrz , to znaczy że jest też zespół na mistrza .
---
Ja też jestem optymistycznie nastawiony .
Jest duże prawdopodobieństwo że okienko transeferowe będzie przeprowadzene z głową i bardzo możliwe że skuteczniej niż dotychczas . Po za tym przynajmniej na papierze wydaje się że Wisła ma duży potencjał , tylko wymienić jakieś drobne elementy i to poskładać ...
W pomocy i ataku już dawno nie było takie szerokiej kadry , żeby jeszcze więcej piłkarzy błyszczało formą ...