Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4127
Stary 06.10.2010, 11:48
bridgeburner Nostradamus...

Czy ja gdzieś napisałem że to zajebiści piłkarze napisałem ze gdyby Mąka dostał szanse to MÓGŁBY udowodnić że jest lepszy niż Jirsak, i co mnie obchodzi czy zagra 20 , 100 czy 300 meczów w ekstraklasie
Odpowiedz cytując