Temat
:
Studia/Po maturze => życie i sprawy studenckie
Wyświetl pojedynczy post
SpongeBob
Senior Member
Od: 01.2007
Offline
#
380
05.10.2010, 21:37
1 dzien nauki japonskiego rozjebał mnie na łopatki. jakie studia polecacie za rok?<lol>
SpongeBob
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SpongeBob
Znajdź inne posty napisane przez SpongeBob