domin_czyzyny napisał(a):

|
Z tego co pamietam to na wschodniej tez sa skosy. Sam przy takim stalem na koronie, tyle ze nie pamietam czy sa takie duze
|
Skosy po tym jak zostaly nalozone poprawki, wczesniej byl kat 90 stopnii przy laczeniach. Wyglada wiec na to ze chociaz jedna firma uczy sie na bledach.