Wyświetl pojedynczy post
Domello
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: USA/Tarnow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15890
Stary 05.10.2010, 21:02
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Z tego co pamietam to na wschodniej tez sa skosy. Sam przy takim stalem na koronie, tyle ze nie pamietam czy sa takie duze
Skosy po tym jak zostaly nalozone poprawki, wczesniej byl kat 90 stopnii przy laczeniach. Wyglada wiec na to ze chociaz jedna firma uczy sie na bledach.
Odpowiedz cytując