Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4110
Stary 05.10.2010, 20:17
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Do Brychczego dodałbym jeszcze tylko Krzysztofa Dowhania. Dwaj ludzie którzy sa profesjonalistami i mają Legie w sercu. Reszta to typowi najemnicy łasi na kasę.
I to jest właśnie przyczyna i Waszych, legijnych niepowodzeń, i naszych wiślackich. I Legia, i Wisła nakupowała najemników za kasę. Z całym szacunkiem, ale od Mezengów, Bunozów i innych wynalazków bałkańsko - latynosko- ch... wie jakich lepiej graliby 18 - 20 latkowie z Nowego Targu, Olkusza, Miechowa, Tomaszowa Mazowieckiego, Pruszkowa itd. Taki chłopak występem w koszulce z Biała Gwiazdą czy "L" na piersi żyłby tydzień przed i tydzień po. To już w Biblii 2000 lat temu napisano: "Najemnik zaś i ten, kto nie jest pasterzem, którego owce nie są własnością, widząc nadchodzącego wilka, opuszcza owce i ucieka, a wilk je porywa i rozprasza; [najemnik ucieka] dlatego, że jest najemnikiem i nie zależy mu na owcach". I można psioczyć na Żurawia, że powiedział to czy owo, ale widać, że jemu leżą wyniki Wisły na sercu. Żuraw przy Reymonta 22 spędził kawał życia, dla niego Wisła to jest Wisła, a nie pieniądzodawca. Niestety, za dużo mamy najemników, za mało pasterzy, ktorym zależy na tym, co im powierzono do roboty.
Ostatnio edytowane przez Grisza1 : 05.10.2010 o godz. 22:31.
Odpowiedz cytując