Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4109
Stary 05.10.2010, 20:16
Cytat:
rozum, u Nas 40.000 ludzi śpiewało "gdzie Twoje berło gdzie Twoja korona" więc zrozum naszą nienawiść(i zazdrość). Nigdy nie będe stawiał na równo Legii i Wisły, i nie polubie Waszego klubu, choćbyśmy byli partnerami w spadku.
To Wy jesteście stolicą, To Wy powinniście mieć najwiecej pieniedzy, To Wy powinniście miec najwiecej kibiców, więc po prostu nie dziw się że nie kryję zadowolenia z każdej waszej porażki, potknięcia czy wpadki.
Gdybyś mial w awatarze czy podpisie np. Polonia Bytom, Korona czy Lubin to inaczej by ta rozmowa wyglądała, ale jesteś z Warszawy
Dobry materiał na złośliwy podpis dla kibica z Warszawy na forum jakiejś kosy

Harthausen - po parunastu długich rozmowach z moim dziadkiem oraz ojcem stwierdzam, że ponoć Deyna był jednak lepszy od Brychczego
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując