Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35729
Stary 05.10.2010, 19:50
O transferze Uche pisze sie juz od kilku okienek. Narazie jeszcze nie odszedl wiec nie ma co sobie robic nadziei. Poza tym w miedzyczasie Nigeryjczyk podpisal nowy kontrakt z Almeria. Teoretycznie umowa obowiazuje dalej, ale ja sie nie bardzo na te pieniadze nastawiam. Napewno Almeria nie pusci ich lekka reka.

tkwm napisał(a):
Tylko ze jakby zarząd nie skąpił kasy to dzisiaj byśmy na nim zarobili z 10 mln euro bo pewno już by z rok temu odszedł
Taa, zobaczyli bysmy jak zawodnik odchodzi z polskiej ligi za 10 mln euro. W marzeniach chyba. Duuuuuzo wody w Wisle uplynie zanim bedziemy takie interesy ubijac. Temat Dzeko w w Wisle to taka fantastyka, ze nawet niesmaczne jest wspominac tego pilkarza w tym temacie.
Odpowiedz cytując