Wyświetl pojedynczy post
momo
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1864
Stary 05.10.2010, 19:40
Witeq, A co ze zgraniem formacji?
W każdym zespole gdzie wymienia się pół składu pierwsza runda jest kiepska. Niekoniecznie wynika to ze słabości piłkarzy. Co innego wprowadzić jednego, dwóch graczy, a co innego od nowa całkowicie budować zespół. Kupić znowu pięciu czy ośmiu zawodników i co wtedy ? Nawet Mourinio z Wengerem i Fergusonem razem wzięci, nie poskładali by tego do kupy.
Odpowiedz cytując