Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
ewcia
Wyjazd Rzecz Święta!
Od: 11.2002
Skąd: core de sta cittŕ
Offline
#
15888
05.10.2010, 19:20
Radny Olszówka dostał odp. że odpowiedzą w późniejszym terminie.
http://pl.youtube.com/watch?v=ULn9e_-mU_8
ewcia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ewcia
Odwiedź stronę domową użytkownika ewcia!
Znajdź inne posty napisane przez ewcia