Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
10362
05.10.2010, 19:13
Jeśli Palikotowi uda sie w rok stworzyc cos, co bedzie mialo program antyklerykalny i w tym przedsiewzieciu wezma osoby jak Senyszyn czy Kalisz to za rok zaglosuje na ta partie ,ale zobaczymy , narazie to bicie piany medialnej..
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82