|
Zawsze mozna te cene negocjować. Bo co River po takim grajku ? Jakby miał się tam sprawdzić, to już by grał. Potencjału mają każdym roczniku aż nadto. On miał szansę jak była zmiana pokoleniowa w River, ale ci młodzi chociaż nie wiem jak zdolni nie mieli jeszcze doświadczenia i umiejetności. To nie wypaliło i kilku w tym Rios raczej przyszłości w tym klubie nie ma. Myślę, że dogadalibyśmy się nawet na pół bańki
Ostatnio edytowane przez tofik : 05.10.2010 o godz. 19:15.
. .
|