Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
wisłaWieczysta
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków - Wieczysta
Offline
#
1070
05.10.2010, 18:47
mam pytanie o odzywkę PLUTONIUM firmy PEAK. ktoś ją może kiedyś stosował ? jakie efekty, skutki ? jest chociaż trochę prawdy w tym co piszą w reklamie?
i w jakim sklepie w Krakowie ją można dostać ?
wisłaWieczysta
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wisłaWieczysta
Znajdź inne posty napisane przez wisłaWieczysta