Wyświetl pojedynczy post
wisłaWieczysta
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków - Wieczysta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1070
Stary 05.10.2010, 18:47
mam pytanie o odzywkę PLUTONIUM firmy PEAK. ktoś ją może kiedyś stosował ? jakie efekty, skutki ? jest chociaż trochę prawdy w tym co piszą w reklamie?

i w jakim sklepie w Krakowie ją można dostać ?
Odpowiedz cytując