WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):

Witam Wszystkich
Paljic na boku obrony...kpina.Gość jest chyba najszybszym pilkarzem w Wisle,ma drybling,szybkość,dobre dosrodkowanie,dlaczego Maaskant sam sobie wszystko utrudnia?
|
No właśnie. Przecież Maaskant ma na tę pozycję do dyspozycji Piotra Brożka i Juniora Diaza...
Ostatecznie co za problem wstawić tam Łobodzińskiego, albo Żurawskiego?
