Wyświetl pojedynczy post
Above
Voyage! Voyage!
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15885
Stary 05.10.2010, 16:27
rafil napisał(a):Wyświetl post
2. gdzie dokładnie będą stanowiska komentatorskie i ile ich będzie?
Stanowiska komentatorskie będą na samej górze trybuny zachodniej (jest to chyba poziom +4).
RÓWNIK ZA WISŁĄ!
Odpowiedz cytując