Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35727
Stary 05.10.2010, 16:00
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
dźeko byliśmy zainteresowani jak penetrowali rynek czeski, przed transferem Jirsaka jeszcze chyba ..

jeszcze Feninem bodajrze byliśmy zainteresowani ( teraz Einstracht, interesuje się nim Bologne )

za dżeko zażyczyli sobie okrągłe 3 miliony euro , szkoda
w 2000 roku ówczesny drugi trener Wisły Waldemar Fornalik oglądał w Ostravie 18 letniego wtedy Milana Barosa w kontekście transferu do Wisełki , jednak cena też była bardzo wysoka i odpuściliśmy.Rok później Baros trafił do Liverpoolu za 7 mln € i tyle go widziliśmy
Ostatnio edytowane przez AYALA : 05.10.2010 o godz. 16:11.
Odpowiedz cytując