sevenheaven napisał(a):

dźeko byliśmy zainteresowani jak penetrowali rynek czeski, przed transferem Jirsaka jeszcze chyba ..
jeszcze Feninem bodajrze byliśmy zainteresowani ( teraz Einstracht, interesuje się nim Bologne )
za dżeko zażyczyli sobie okrągłe 3 miliony euro , szkoda
|
w 2000 roku ówczesny drugi trener Wisły Waldemar Fornalik oglądał w Ostravie 18 letniego wtedy Milana Barosa w kontekście transferu do Wisełki , jednak cena też była bardzo wysoka i odpuściliśmy.Rok później Baros trafił do Liverpoolu za 7 mln € i tyle go widziliśmy