|
Zwolnienie Skorży i tak nic nie da. W krótkim czasie da się zrobić drużynę, która będzie grała o środek tabeli. Natomiast na odbudowanie zespołu walczącego o mistrza, potrzeba przynajmniej rok. Błędem Legii było masowe pozbycie się Polaków - jeżeli przyjdzie nowy trener, który będzie chciał zmienić proporcje w Legii, to czeka go bardzo trudne zadanie. Po pierwsze na rynku nie ma zbyt wielu Polaków, którzy mogliby być znaczącym wzmocnieniem. A jeśli jacyś są do wyhaczenia, to pójdzie na to przynajmniej drugie tyle kasy, co w ostatnim okienku transferowym. W innym wypadku Legia będzie musiała brnąć w sprowadzanie zawodników zagranicznych. Na miejscu włodarzy Legii odpuściłbym Argentynę, Brazylię, itd. Tylko skupił się na Białorusi, Ukrainie, Słowacji, Czechach...
Kiedyś wrócą tamte lata... 1946... 2000... 2011?
|