Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1855
Stary 05.10.2010, 15:03
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
hehe jednego zawodnika jak dla mnie to brakuje 2x obrońca 1 rozgrywający 1 skrzydłowy 1 napastnik czyli 5ciu (co najmniej)
jak dla mnie to w naszej kadrze jest może z 5 grajków, którzy się nadają do drużyny walczącej na poważnie o MP. Górny pułap reszty to może 5 miejsce i co gorsza tak zostanie.
Odpowiedz cytując