Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
1855
05.10.2010, 15:03
Semper Fidelis 1985
napisał(a):
hehe jednego zawodnika
jak dla mnie to brakuje 2x obrońca 1 rozgrywający 1 skrzydłowy 1 napastnik czyli 5ciu (co najmniej)
jak dla mnie to w naszej kadrze jest może z 5 grajków, którzy się nadają do drużyny walczącej na poważnie o MP. Górny pułap reszty to może 5 miejsce i co gorsza tak zostanie.
arti