Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35719
Stary 05.10.2010, 13:50
SEQ - może nam wpaść darmowe 1,5 miliona euro to mało ?!
na wszystkich graczy z letniego okienka nie wydaliśmy tyle, a było ich aż 8

ps. Edin Dżeko przymierzany kiedyś do Wisły ( okazał się za drogi ) przechodzi za 30 milionów euro do Juve ..
ciekawe jakby jego kariera się potoczyła gdybyśmy się wtedy skusili
Odpowiedz cytując