Drozd ludzie mają do wyboru kilkadziesiąt innych dużych biur w Polsce z czego część to krajowe firmy. Poza tym i tak część osób korzysta z ofert zagranicznych (niemieckie, czy hiszpańskie), bo oferują lepsze ceny i zwykle wyższy standard niż możemy otrzymać w Polsce. Sam leciałem dwa sezony temu do Portugalii z biura hiszpańskieog bo wyszło taniej, a oferty wycieczek do Portugalii w krajowych biurach odstraszają ceną i można je policzyć na palcach jednej ręki.
wislak68 napisał(a):

|
Nie chciałbym być banalny ale podstawowa zasada jest taka: nie jesteś czegoś pewien, nie pisz.
|
Dobrze wezmę to do siebie. Rzadko zdarza mi się nie być czegoś pewnym, ale z tego co napisałeś wynika, że walnąłem głupotę i napisałem po prostu nieprawdę.
Co do arogancji to rzeczywiście może przesadziłem, choć nie uważam, żebym to ja był stroną agresywną i atakującą. Tak czy siak jeśli kogoś obraziłem to postaram się trochę spokornieć.