sandbender napisał(a):

|
No ale Drozd po co? Przejąć rynek po Orbisie? Jak, jeżeli Novaturas-u nie ma w Polsce?
|
Ale Orbisu też już nie ma. A na wakacje ludzie raczej nie przestaną jeździć. Komu teraz zapłacą? Kolega wyżej juz udowodnił ze to nie Novaturas (EI) doprowadził do upadku. Oni tylko wzięli to na siebie, ktoś musi kłucić sie z turystami którzy zapłacili i na wakacje nie dotarli, albo wrócili wcześniej. Teraz w miejsce Orbisu wejdzie jakieś niemieckie albo francuskie biuro. Założymy sie?