Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2381
Stary 05.10.2010, 12:54
Ale nie tylko. Wisła jak chce poważnie się rozwijać, to musi zbudować szkółkę. Jakąś lokatę otworzyć, czy co w banku i w przeciągu 3-4 lat zebrać pieniądze na profesjonalną szkółkę. Przecież ktoś w Polsce musi zacząć to robić...
Odpowiedz cytując